"Золотий фонд Шевченківського району"

31.05.2018 в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося вшанування обдарованих школярів району - переможців всеукраїнських, міських і обласних олімпіад та конкурсів.

Кращих учнів району привітали директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський, депутат міської ради Габріел Михайлов, педагоги та батьки.

Цього року за інтелектуальні, спортивні та творчі досягнення були відзначені 24 учні школи. Серед них - переможці всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (14 учнів) та учні, які досягли високих результатів у художньо-естетичній творчості та спорті (10 учнів). Ольга Деменко і Володимир Котковський вручили кращим учням кубки та подячні листи їхнім батькам від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка. Для всіх присутніх відбувся святковий концерт, який підготували творчі колективи району.

Зазначимо, за досягнуті успіхи імена кращих учнів традиційно заносяться до Почесної книги «Золотий фонд Шевченківського району», а дітям вручаються відповідні сертифікати. За підсумками цього навчального року на святі останнього дзвоника такі сертифікати отримали 7 випускників школи.