Свято вшанування обдарованих учнів

23 травня 2016 року в актовій залі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбулося свято вшанування обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району м. Харкова.

На святі були присутні почесні гості:

- ректор Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Степанович Пономаренко;

- голова Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Володимир Романович Котковський;

- народний депутат України Валерій Володимирович Писаренко;

- директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Іванівна Деменко;

- депутати Харківської міської ради Ігор Володимирович Арих, Габріель Миколайович Михайлов, Іван Савелійович Попович;

– голова районного батьківського комітету Світлана Володимирівна Манерко;

- керівники навчальних закладів Шевченківського району, педагоги, батьки, учні.

Щорічно наприкінці навчального року Управлінням освіти адміністрації Шевченківського району проводиться районне свято – вшанування обдарованих дітей ЗНЗ району, в рамках якого нагороджуються переможці обласного і Всеукраїнського етапів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних турнірів, конкурсів, спортивних змагань.

За досягнуті успіхи імена кращих учнів заносяться до Почесної книги «Золотий фонд Шевченківського району», про що їм вручається відповідний сертифікат, листи-подяки батькам від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка, пам'ятні сувеніри.

За підсумками 2015/2016 навчального року на сцені Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця проводилося нагородження 94 учнів району, з них 3 учениці нашої школи:

-Сабурова Валерія, Діденко Олена - учениці 10-А класу - переможці IV етапу Всеукриїнської учнівської олімпіади з французької мови;

Зеленцова Аліна - учениця 11-Б класу - переможець міського конкурсу "Учень року 2016" (номінації "Спортсмен року").

Крім того, ще 19 школярів отримають сертифікат про внесення їх імен до Почесної книги "Золотий фонд Шевченківського району" на святі Останнього дзвоника у школі.