День відкритих дверей у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна

9 березня 2024 року учні 10-11 класів ліцею відвідали День відкритих дверей Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Захід відбувся в змішаному форматі: офлайн устінах Каразінського та онлайн на платформах YouTube та Zoom. Познайомитися з можливостями Каразінського можна було з будь-якої точки світу.

Учні відвідали виставку факультетів в офлайн-форматі, побачили, що цікавого підготував кожен факультет. Факультети презентували себе та свої здобутки. В учнів була можливість познайомитися зі студентами, викладачами, деканами й директорами підрозділів та поставити детальніші питання щодо вступу й навчання в Каразінському.

фотоальбом