ОБОВ’ЯЗКИ ЧЕРГОВИХ ПО КЛАСУ.
  1. Чергові зобов’язані з’являтися до школи за 15 хвилин до початку уроків.
  2. Чергові зобов’язані:
  • доповісти класному керівнику про стан справ у класі;
  • стежити за збереженням шкільного майна: парт, стільців, столів;
  • оберігати квіти, поливати їх;
  • після закінчення уроків перевірити робочі місця учнів.
ОБОВ’ ЯЗКИ ЧЕРГОВИХ ПО ШКОЛІ.
  1. Для підтримки дисципліни і порядку в школі призначається черговий клас, який чергує протягом тижня.
  2. Черговий клас з’являється до школи за 20 хвилин до початку уроків.
  3. Учні чергового класу обов’язково повинні мати “бейджики” або пов’язки і чергувати на визначених постах.
  4. Чергові повинні стежити за порядком і дисципліною учнів, вимагати виконання єдиних вимог.
  5. Протягом дня роботу чергового класу перевіряє класний керівник та черговий вчитель.
  6. Після уроків чергові учні збирають класні журнали в учительській та доповідають черговому класному керівнику про наявність або відсутність журналів.
  7. Чергування класів по школі відбувається за графіком, затвердженим директором школи.
УЧАСТЬ УЧНІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ.
  1. Кожен учень повинен за своїм бажанням вибрати гурток чи секцію.
  2. Пропуски занять у гуртках вважаються порушенням єдиних вимог школи до учнів.
  3. Учні повинні брати участь у підготовці та проведенні вечорів, виховних годин, займатися суспільно-корисною працею.