Заплановані заходи на 2022-2023 навчальний рік

Діагностичні заходи - Посилання

Організаційно - методичні заходи - Посилання

Проведення інтерактивних заходів онлайн у 2022-2023 навчальному році

1. Урок доброти, присвячений Міжнародному дню захисту тварин. Заходи були проведені для учнів 1-4 класів у форматі онлайн (Zoom), спрямовані на формування в учнів толерантного відношення до тварин.

/Files/images/stornka/0-02-05-6b4b077dcc03b21daa0e2def4902cf201c5f1217ed1f572e458d6fa7c0a72323_9beeccd91a2764ad.png /Files/images/stornka/9.jpg
/Files/images/stornka/Screenshot_15.png
Діти переглядали презентацію із цікавими фактами про чотирилапих та відеоролики. Відеоролики "Казка. Дивна історія" та "Погризені капці" представлені на сторінці Happy Paw та можна переглянути за посиланням:
Дивна історія "посилання"
/Files/images/stornka/Песик.png
Погризені капці "посилання"
/Files/images/stornka/Капц.png

2. Матеріали щодо мінно-вибухової небезпеки. У цьому відео зібрана інформація з мінної безпеки та правила безпечної поведінки. Мереглянути можна за посиланням:

Урок з мінної небезпеки

/Files/images/stornka/урок мінна небезпека.png

3. Проведення просвітницьких заходів на тему: "Кібербулінг".
Увага! Інтернет

/Files/images/privatnst/Screenshot_1.png /Files/images/privatnst/Screenshot_99.png

Проведення інтерактивних заходів у 2023-2024 навчальному році

1. Урок доброти, присвячений Міжнародному дню захисту тварин. Матеріали до заходу розміщені на сайті Всеосвіта - "Урок доброти"