/Files/images/СОСНОВАЯ_ГОРКА.jpg

Дитячий заклад відпочинку "Соснова гірка"

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щорічно влітку відкриває свої обійми ДЗВ "Соснова гірка". У закладі створені умови для відпочинку, розвитку та оздоровлення дітей. До послуг відпочиваючих їдальня на 180 місць, що забезпечує гаряче харчування дітей, спортивний комплекс, який включає в себе футбольне поле, спортивно-ігрові майданчики, бібліотека, ігрові кімнати, актова зала.

Вихователі закладу відпочинку проводять веселі конкурси та вікторини.Кожень день для учасників шкільного закладу відпочинку починається з ранкової гімнастики.Програмою закладу передбачені прогулянки на свіжому повітрі, робота зі шкільним психологом.Всі заходи спрямовані на створення комфортних умов для літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Мовний табір

На базі школи відповідно до законодавства України працював мовний табір для учнів 5-6 класів.

В рамках обраної теми "Les ukrainiens et l'environnement" були проведені різні заходи, а саме:

Гра-подорож "les monuments ukrainiens"/Files/images/МТ_2019 (6).jpg

Квест "les bons gestes au quotidien pour la Terre"/Files/images/МТ_2019 (1).jpg/Files/images/МТ_2019 (5).jpg

Відвідування курсів іноземної мови "LingvoStudio". Перегляд фільму "Save our Earth" та його обговорення.

/Files/images/МТ_2019 (2).jpg/Files/images/МТ_2019 (4).jpg