Майбутнє України – за поколінням, що сьогодні в шкільних класах опановує життя, якість якого залежить від рівня розвитку життєвої компетентності.

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. Сучасний зміст виховання в школі полягає у створенні умов для розвитку особистості і самореалізації кожного громадянина України, вихованні покоління людей, здатних працювати і навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти.

Головні завдання:

1. Формування в учнів національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовності захищати її

2. Підвищення уваги до морального виховання, формування у учнів потреби поводити себе згідно з високими моральними нормами, наслідування кращих традицій, родини, народу, загальнолюдських моральних цінностей.

3. Активне формування у молоді розуміння й потреби дотримуватися в поведінці законів України, прищеплення поваги до конституції, державних символів.

4. Духовне збагачення учнів, розширення їх світогляду, активними засобами художньо-естетичного виховання.

5. Формування творчої, працелюбної особистості, здатної самостійно визначитися в умовах ринкової економіки засобами трудового виховання.

6. Формування екологічної культури особистості, залучення школярів до активної природоохоронної діяльності.

7. Запровадження системи заходів щодо збереження і зміцнення здоров’я учнів.

Національні свята і пам’ятні дати у системі патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

22 січня - День Соборності України
29 січня - День пам’яті героїв Крут
8 травня - День пам’яті та примирення