Проєкти "ОТМ"

Проєкт«Франкофілія».

Проєкт соціальний, пошуковий, інформаційний, пізнавальний, творчий, дослідницький.

Термін реалізації - безстроковий з 2021 н.р.

Мета проекту: розвивати розуміння важливості вивчення французької мови в умовах глоболізації та потреби користуватися нею як засобом спілкування в діалозі культур сучасного світу, використовувати французьку мову як інструмент пізнання, самореалізації та соціальної адаптації.

Результативність: виставка малюнків за мотивами французьких казок, проведення конкурсу французької поезії, виготовлення поробок до Дня закоханих у співпраці з Альянс Франсез, створення асоціативного словнику-буклету «Français – це цікаво!», Handmade виставка символів Франції.

___________________________________________________________________________________________________

Проєкт«Шкільний омбудсмен, як чинник миробудування».

Проєкт правовий.

Термін реалізації - безстроковий з 2020 н.р

Зміст: розширити та поглибити знання правової компетенції учнів.

Результативність: просвітницька робота щодо вирішення конфліктів мирним шляхом, контроль випадків булінгу.

Проєкт «Lecture - ліки від дурості та топливо для розуму».

Проєкт довгостроковий, творчий, соціальний.

Термін реалізації - безстроковий з 2020 н.р

Зміст: проєкт присвячений спробі підвищити зацікавленість до читання школярів і, можливо, відвідувачів зон відпочинку. Це спроба відновити звичку проводити вільні хвилини з книжкою.

Результативність: створивши зони для вільного читання, ми сподіваємось, що ті, хто має можливість запропонувати свою книжку, хто користується зоною читання, стануть прикладом для інших відвідувачів. У рамках проєкту на рівні шкіл та міста вторинне використання меблів та книжок отримають нове "життя", що трохи позначиться на довкіллі та екологічній ситуації в регіоні.