Шановні учні! Спілкуємося на тему «Як не стати жертвою торгівлі людьми» та переглядаймо фільмищодо профілактики такого ганебного явища в людському суспільстві, як торгівля людьми.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».
https://www.youtube.com/watch?v=jalSsmiBrWs&t=30s Фільм «СТАНЦІЯ ПРИЗНАЧЕННЯ-життя»

Фільм «Небезпечна гра» 1 и 2 частини https://www.youtube.com/watch?v=2YKk8flcyf8

Практичні поради

Якщо Ви збираєтесь навчатись за кордон.

Для того, щоб отримати дозвіл на навчання за кордоном (студентська віза), необхідно підготувати низку документів. Як правило, до посольства обраної країни подаються:

ü Свідоцтво про закінчення середньої школи (оригінал і переклад, завірений у нотаріуса та затверджений Міністерством юстиції та Міністерством закордонних справ України).

ü Документ про складання іспитів до ВНЗ України.

ü Довідка про те, що ти не був/була засуджений/на.

ü Підтвердження того, що обраний навчальний заклад за кордоном зацікавився тобою.

Знання мови країни перебування є основною умовою для отримання дозволу на навчання. Часто навчальні заклади вимагають посвідчення про складання іспитів з мови.

Запам’ятай, туристична віза не дає права на отримання статусу студента за кордоном!

Більш докладну інформацію про можливість навчатись за кордоном можна отримати в посольстві обраної країни, а також у культурному центрі/товаристві посольства.

Практичні поради учням

"Мої елементарні правила безпеки".

1. Мою адресу, номер телефону та імена батьків я знаю напам’ять.

2. Я знаю номери телефонів спеціальних служб: 101 – пожежна допомога, 102 – поліція, 103 – швидка допомога.

3. Я завжди спілкуюсь зі своїми родичами.

4. Коли мені необхідно відлучитися, я повідомляю, куди йду і коли збираюсь повернутися. У випадку запізнення додому, я зателефоную батькам.

5. Якщо мені необхідно кудись піти, я піду не один/одна, а з товаришем/кою. В такому випадку ми зможемо допомогти один/одна одному/одній не потрапити в біду.

6. Я нікуди не йду з незнайомими людьми, не пристаю на їхні навіть привабливі пропозиції та нічого в них не беру.

7. Я ніколи не сідаю в автомобіль до незнайомих людей.

8. Я не дозволяю незнайомцям доторкатися до мене. Якщо ж хтось спробує доторкнутися до мене, я голосно і твердо скажу: ”Ні!” й покличу по допомогу.

9. Якщо зі мною трапиться щось недобре, я негайно розкажу тим людям, яким я довіряю, тим, хто піклується про мене і хоче, щоб я був/була в безпеці.

10. Якщо в мене виникнуть питання, я зателефоную на Національну «гарячу лінію» – 08005002250 або звернусь до Інтернет сайту – www.lastrada.kiev.ua.

Я завжди буду дотримуватися цих правил. Я хочу бути щасливим/щасливою і здоровим/здоровою! Я на це заслуговую!

Пам’ятай! Коли трапляється випадок порушення прав дитини,

важливо пам’ятати, що провини потерпілої дитини в цій ситуації

немає і що вона завжди може звернутись по допомогу в державні

органи або громадські організації.

Кiлькiсть переглядiв: 0